ED-Wall Art

Znajdź nas w Google+

to, działająca pod patronatem Art Imperium artystyczna platforma, której powołaniem jest inspirowanie do życia natchnionego sztuką...

 

W ED-Wall Art są trzy główne działy:

 

Galeria sztuki

- tu dostępna jest aktualna oferta oryginalnych dzieł sztuki, informacje o artystach i dział Wydarzenia, w którym znajdziecie aktualności ze świata sztuki oraz relacje z wernisaży i wystaw organizowanych przez ED-Wall Art.

 

Galeria Sztuki ED-Wall Art wraz z jej artystami jest objęta stałym Patronatem Medialnym/ Artystystycznym - Artistic Guarantee of Art Imperium 

 

 

Artefakty

- tu dostępne są dzieła sztuki użytkowej, których jesteśmy producentem i wyłącznym dystrybutorem tj np: artystyczne szklane mozaiki, tapety artystyczne, naklejki na drzwi i meble - na podstawie obrazów artystów, którzy udzielili wyłącznie nam specjalnej licencji na stworzenie limitowanych edycji tychże artefaktów, do których artyści każdorazowo wystawiają certyfikaty autentyczności.

 

Produkty

- to dział z naszą pozostałą ofertą, której jesteśmy producentem. Z bazy ok 20mln zdjęć bądź wczytując wlasne fotografie można tu zamówić: szklane mozaiki, fototapety, naklejki, etc.

 

Pozwól zaszaleć swojej wyobraźni!

 

Galeria Sztuki

Obrazy, Grafiki, Inne dzieła sztuki współczesnej

Artefakty

Szklane mozaiki, tapety artystyczne i naklejki z limitowanych kolekcji.

Produkty

Z własnej fotografii lub z bazy ponad 20mln zdjęć
fototapety, naklejki, szklane mozaiki...

 

 

 

 

 

 

 

.

 

ED-Wall Art Artyści i Artefakty

 

 

ED-Wall Art jest oficjalnym partenrem edukacyjnej akcji Dom Modelowy w centrum Handlowym Janki (IKEA) 

 

 

 

Inspiracje